
Cèl·lula de càrrega tipus recipient
Model: LHP-15
Bàscula de camions, bàscula de ferrocarril dinàmica, bàscula de tremuja
Accessoris: Capçal de càrrega, Kits de muntatge
Bàscula de camions, bàscula de ferrocarril dinàmica, bàscula de tremuja
Accessoris: Capçal de càrrega, Kits de muntatge
Enviar la consulta
Introducció al producte
| Material: | Aliatge, inoxidable |
| Capacitat: | 10t-40t |
| Sortida nominal: | 2 mV/V |
| No linealitat: | ±0.02%F.S. |
| Histèresi: | ±0.02%F.S. |
| Repetibilitat: | ±0.01%F.S. |
| Crep (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Balanç zero: | ±1.00%F.S. |
| Efecte tem. a zero: | ±0,02% FS/10 graus |
| Tem.Efecte a la sortida: | ±0,02% FS/10 graus |
| Impedància d'entrada: | 700±5Ω |
| Impedància de sortida: | 700±5Ω |
| Impedància d'aïllament: | Major o igual a 5000MΩ |
| Tensió d'excitació: | 10 V (CC/CA) |
| Interval de tem. compensat: | -10 graus ~+50 graus |
| Interval de Tem. de servei: | -20 graus ~+60 graus |
| Interval de sobrecàrrega segur: | 120%F.S. |
| Classe de protecció: | IP68 |
| Longitud del cable: | 12m |
| Codi de cable: | Vermell (Ex+) Negre (Ex-) Verd (Sig+) Blanc (Sig-) |

Etiquetes populars: Cèl·lula de càrrega de tipus canister, fabricants de cèl·lules de càrrega de tipus canister de la Xina, proveïdors, fàbrica
Següent
NoPotser també t'agrada
Enviar la consulta










