
Cèl·lula de càrrega de doble cisalla
Model: LHF-2
Bàscula de camions, bàscula de ferrocarril, bàscula de tremuja, bàscula especial
Bàscula de camions, bàscula de ferrocarril, bàscula de tremuja, bàscula especial
Enviar la consulta
Introducció al producte
| Material: | Aliatge, inoxidable |
| Capacitat: | 1 klb-50 klb |
| Sortida nominal: | 3 mV/V |
| No linealitat: | ±0.02%F.S. |
| Histèresi: | ±0.02%F.S. |
| Repetibilitat: | ±0.01%F.S. |
| Crep (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Balanç zero: | ±1.00%F.S. |
| Efecte tem. a zero: | ±0,02% FS/10 graus |
| Tem.Efecte a la sortida: | ±0,02% FS/10 graus |
| Impedància d'entrada: | 700±5Ω |
| Impedància de sortida: | 700±5Ω |
| Impedància d'aïllament: | Major o igual a 5000MΩ |
| Tensió d'excitació: | 10 V (CC/CA) |
| Interval de tem. compensat: | -10 graus ~+50 graus |
| Servei Tem.Range: | -20 graus ~+60 graus |
| Interval de sobrecàrrega segur: | 120%F.S. |
| Classe de protecció: | IP67 |
| Longitud del cable: | 12m |
| Codi de cable: | Vermell (Ex+) Negre (Ex-) Verd (Sig+) Blanc (Sig-) |

|
Capacitat |
Mida (mm) |
N.W. |
||||||
|
Klb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
I |
kg |
|
1-5 |
190.5 |
31.0 |
31.0 |
158.8 |
13.0 |
31.5 |
29.0 |
1.5 |
|
10-25 |
222.3 |
36.5 |
49.3 |
190.5 |
20.6 |
50.5 |
42.0 |
3.0 |
|
35 |
222.3 |
38.0 |
63.5 |
190.5 |
20.6 |
63.0 |
50.0 |
5.0 |
|
50 |
343.0 |
62.0 |
75.0 |
292.0 |
33.3 |
76.2 |
83.0 |
10.0 |
Etiquetes populars: Cèl·lula de càrrega de doble cisalla, fabricants de cèl·lules de càrrega de doble cisalla de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de
Cèl·lula de càrrega tipus copa i bolaPotser també t'agrada
Enviar la consulta










