
Cèl·lula de càrrega de cercle de torsió tipus radi
Model: LHY-4
Bàscula de camions, bàscula de tremuja, bàscula de lots
Bàscula de camions, bàscula de tremuja, bàscula de lots
Enviar la consulta
Introducció al producte
| Material: | Aliatge |
| Capacitat: | 10t-470t |
| Sortida nominal: | 2,85 mV/V |
| No linealitat: | ±0.03%F.S. |
| Histèresi: | ±0.03%F.S. |
| Repetibilitat: | ±0.02%F.S. |
| Crep (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Balanç zero: | ±1.00%F.S. |
| Efecte tem. a zero: | ±0,02% FS/10 graus |
| Tem.Efecte a la sortida: | ±0,02% FS/10 graus |
| Impedància d'entrada: | 1400±10Ω |
| Impedància de sortida: | 1400±3Ω |
| Impedància d'aïllament: | Major o igual a 5000MΩ |
| Tensió d'excitació: | 10 V (CC/CA) |
| Interval de tem. compensat: | -10 graus ~+50 graus |
| Interval de Tem. de servei: | -20 graus ~+60 graus |
| Interval de sobrecàrrega segur: | 120%F.S. |
| Classe de protecció: | IP67 |
| Longitud del cable: | 9m |
| Codi de cable: | Vermell (Ex+) Negre (Ex-) Verd (Sig+) Blanc (Sig-) |

|
Capacitat |
Mida (mm) |
N.W. |
|||||
|
t |
A |
B |
C |
E |
F |
H |
kg |
|
10-22 |
75.0 |
30.0 |
75.0 |
7.0 |
6.5 |
50.0 |
1.5 |
|
33 |
95.0 |
40.0 |
95.0 |
7.0 |
10.0 |
65.0 |
2.5 |
|
47 |
130.0 |
60.0 |
130.0 |
7.0 |
14.0 |
75.0 |
5.5 |
|
68 |
130.0 |
60.0 |
130.0 |
70.0 |
14.0 |
85.0 |
7.0 |
|
100 |
150.0 |
70.0 |
150.0 |
7.0 |
16.0 |
90.0 |
7.5 |
|
150 |
150.0 |
70.0 |
150.0 |
7.0 |
16.0 |
100.0 |
9.0 |
|
220 |
225.0 |
100.0 |
225.0 |
10.0 |
24.0 |
130.0 |
25.0 |
|
330 |
225.0 |
100.0 |
225.0 |
10.0 |
24.0 |
145.0 |
27.5 |
|
470 |
270.0 |
120.0 |
270.0 |
10.0 |
28.0 |
170.0 |
50.0 |
Etiquetes populars: Cèl·lula de càrrega de cercle de torsió de tipus de radis, fabricants de cèl·lules de càrrega de cercle de torsió de tipus de radi de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de
Cèl·lules de càrrega de tremujaPotser també t'agrada
Enviar la consulta










