
Sensor de pressió de la cèl·lula de càrrega
Model: LHR
Mesura de gas, líquid
Mesura de gas, líquid
Enviar la consulta
Introducció al producte
| Material: | Aliatge, inoxidable |
| Capacitat: | 1-10Mpa |
| Sortida nominal: | 1 mV/V |
| No linealitat: | ±0.5%F.S. |
| Histèresi: | ±0.5%F.S. |
| Repetibilitat: | ±0.3%F.S. |
| Crep (30 min): | ±0.5%F.S. |
| Balanç zero: | ±1.00%F.S. |
| Efecte tem. a zero: | ±0,5% FS/10 graus |
| Tem.Efecte a la sortida: | ±0,5% FS/10 graus |
| Impedància d'entrada: | 350±5Ω |
| Impedància de sortida: | 350±3Ω |
| Impedància d'aïllament: | Major o igual a 5000MΩ |
| Tensió d'excitació: | 10 V (CC/CA) |
| Interval de tem. compensat: | -10 graus ~+50 graus |
| Servei Tem.Range: | -20 graus ~+60 graus |
| Interval de sobrecàrrega segur: | 120%F.S. |
| Classe de protecció: | IP68 |
| Longitud del cable: | 3m |
| Codi de cable: | Vermell (Ex+) Negre (Ex-) Verd (Sig+) Blanc (Sig-) |
| Pes net: | 0,4 kg |

Etiquetes populars: sensor de pressió de cèl·lules de càrrega, fabricants de sensors de pressió de cèl·lules de càrrega de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de
NoSegüent
NoPotser també t'agrada
Enviar la consulta










