
Cèl·lula de càrrega de biga de cisalla d'un sol extrem
Model: LHX-2
Bàscula de camió, bàscula d'una-grua de pista, bàscula de tremuja
Accessoris: peu, capçal de càrrega, kits de muntatge
Bàscula de camió, bàscula d'una-grua de pista, bàscula de tremuja
Accessoris: peu, capçal de càrrega, kits de muntatge
Enviar la consulta
Introducció al producte
| Material: | Aliatge, inoxidable |
| Capacitat: | 50kg-10t |
| Sortida nominal: | 2 mV/V |
| No linealitat: | ±0.02%F.S. |
| Histèresi: | ±0.02%F.S. |
| Repetibilitat: | ±0.01%F.S. |
| Crep (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Balanç zero: | ±1.00%F.S. |
| Efecte tem. a zero: | ±0,02% FS/10 graus |
| Tem.Efecte a la sortida: | ±0,02% FS/10 graus |
| Impedància d'entrada: | 385±10Ω |
| Impedància de sortida: | 350±3Ω |
| Impedància d'aïllament: | Major o igual a 5000MΩ |
| Tensió d'excitació: | 10 V (CC/CA) |
| Interval de tem. compensat: | -10 graus ~+50 graus |
| Servei Tem.Range: | -20 graus ~+60 graus |
| Interval de sobrecàrrega segur: | 120%F.S. |
| Classe de protecció: | IP67, IP68 |
| Longitud del cable: | 6m |
| Codi de cable: | Vermell (Ex+) Negre (Ex-) Verd (Sig+) Blanc (Sig-) |

|
Capacitat |
Mida (mm) |
N.W. |
|||||||||||
|
t |
A |
B | C | D | E | F | G | H | H1 |
J |
K |
M |
kg |
|
0.5-2 |
203.0 |
37.0 |
95.0 |
43.0 |
19.0 |
64.0 |
98.0 |
30.0 |
8.0 |
32.0 |
16.0 |
13.0 |
1.2 |
|
5 |
235.0 |
48.0 |
110.0 |
52.0 |
23.0 |
66.0 |
124.0 |
30.0 |
12.0 |
38.0 |
22.0 |
21.0 |
4.0 |
| 10 | 279.0 | 60.0 | 133.0 | 67.0 | 25.0 | 82.0 | 140.0 | 20.0 | 8.5 | 48.0 | 32.0 | 28.0 | 7.0 |
|
20 |
318.0 |
70.0 |
153.0 |
82.5 |
32.0 |
89.0 |
159.0 |
25.0 |
10.0 |
54.0 |
38.0 |
34.0 |
9.5 |
Etiquetes populars: Cèl·lula de càrrega de feix de cisalla d'un sol extrem, fabricants de cèl·lules de càrrega de feix de cisalla d'un sol extrem de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de
Cèl·lula de càrrega de biga de cisalla classe C3Potser també t'agrada
Enviar la consulta










